Archief

2018

donderdag, 14 juni 2018 om 20:30
Klavecimbelconcertos' van J.S.Bach
donderdag, 07 juni 2018 om 20:30
Werken van Bach, Bartok en Kurtag, met verbindende teksten door Hubert Damen.
donderdag, 17 mei 2018 om 20:30
Claron McFadden, zang - Claire Chevalier, pianoforte, acteur in film : Josse De Pauw
donderdag, 26 april 2018 om 20:30
Orchestre de Chambre de Wallonie o.l.v. Frank Braley, solist Aurélien Pascal, cello, laureaat KWE 2017, en Frank Braley, piano Werken van Rossini, Puccini, Bloch, Offenbach en Boccherini.
zondag, 22 april 2018 om 16:00
programma in voorbereiding

2017

zondag, 08 oktober 2017 om 16:00
Verrassend programma op het historisch orgel.
zaterdag, 23 september 2017 om 20:30
Concert buiten reeks Uitgevoerd door het 'Collectief'
donderdag, 15 juni 2017 om 20:30
Concerti für verschiedene Instrumente van G.P. Telemann voor 2 violen, 2 hobo's, 2 blokfluiten, fagot en klavecimbel
donderdag, 01 juni 2017 om 20:30
werken van Luc Brewaeys, Frederik Neyrinck en Johannes Brahms
donderdag, 18 mei 2017 om 20:30
werken van Bach, Moszkowski, Prokovief, Wienawski, Sjostakovitsj, Pablo de Sarasate
donderdag, 11 mei 2017 om 20:30
Autentieke 17de eeuwse Japanse muziek wordt afgewisseld met werk van Hanne Deneire voor 2 taiko spelers, cello, fluit, shakuhochi en sopraan
donderdag, 27 april 2017 om 20:30
met I solisti del Vento, actrice Chris Lomme, op tekst van Jos Stroobants met werken van Ravel, Auric, Poulenc, Français en Albeniz voor hobo, klarinet, fagot en piano
zondag, 23 april 2017 om 16:00
Bart JACOBS, orgel

2016

zondag, 09 oktober 2016 om 16:00
!!! OPGEPAST !!! DATUM GEWIJZIGD !!! werken van G.Böhm, P. Cornet, J.P.Sweelinck, A.v.d.Kerckhoven, J.F.Dandrieu en stijlimprovisaties : 18de en 20ste eeuw Franse stijl
donderdag, 16 juni 2016 om 20:30
werken van W.A.mozart, E. Durlet, F. Poulenc, F. Liszt
dinsdag, 31 mei 2016 om 20:30
Programma: werken van J.S.Bach, C.P.E.Bach
donderdag, 19 mei 2016 om 20:30
werken van J. Haydn, J. SUk, J.Doderer, B. Smetana
donderdag, 12 mei 2016 om 20:30
werken van J.S.Bach, B.Bartok, K.Fukushima, C.Debussy, G.Fauré, W.Lutoslawski, B.Smetana, A.Piazolla
dinsdag, 26 april 2016 om 20:30
programma 'the Antwerp Connection' werken van Arvo Pärt, Bram Van Camp, Wim Henderickx, Mathias Coppens
zondag, 24 april 2016 om 16:00
werken van H.Purcell, A.v.d.Kerckhoven, J.Fr.Dandrieu, J.P.Sweelinck, Anoniem, G.Scronx.

2015

vrijdag, 02 oktober 2015 om 20:30
donderdag, 04 juni 2015 om 20:30
werken van Haydn, Ravel en Schumann
dinsdag, 05 mei 2015 om 20:30
Agricola's Missa in mynen zyn en improvisaties
zondag, 26 april 2015 om 16:00
werken van G.Böhm, H.Gherardeschi, R.Danksagsmüller, H.Estermann, uitgezocht voor het historisch orgel
donderdag, 23 april 2015 om 20:30
werken van Spohr, Swerts en Brahms